קייטרינג לעסקים | קייטרינג מומלץ לאירועים קטנים

FLOWER FINAL
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL

בין אם מדובר בכיבוד לעובדים ביום עיון, כנס או אירוע חברה ובין אם מדובר באירוע השקעה רב חשיבות, אנו מציעים שירותי קייטרינג לעסקים ברמה  הגבוהה ביותר. שירותי קייטרינג לעסקים של מתוקה מקפידים על כל הפרטים הקטנים, החל מחומרי הגלם הטריים ביותר, דרך צורת הסידור על המגש ועד לסידורי הלוגיסטיקה הכרוכים בהפקת האירוע. שירותי קייטרינג לעסקים של מתוקה מתאימים לכל סוגי האירועים, קטנים וגדולים. כאשר עורכים אירוע עסקי יש לתת חשיבות לכל פרטי האירוע, הרי בסופו של דבר זהו הרושם שתשאירו על הלקוחות המוזמנים לאירוע. עם שירותי הקייטרינג לעסקים של מתוקה יש לכם דאגה אחת פחות.

מדוע אומרים שמתוקה הוא קייטרינג מומלץ לאירועים קטנים?

אנו ערוכים לכל סוגי האירועים, מאירועים ביתיים ועד לקייטרינג לעסקים בקנה מידה גדול. אומרים שאנו קייטרינג מומלץ לאירועים קטנים בשל תשומת הלב המיוחדת שאנו נותנים לכל סוג אירוע. אם זה אירוע קטן או גדול, עבורנו יש לו את אותה החשיבות כי אנו יודעים שכך זה גם בשבילכם.

קייטרינג מתוקה עובד חזק מאוד בתחום הקייטרינג החלבי. כל מי שרוצה קייטרינג לעסקים עם תפריט אירוח חלבי במגשי אירוח מהודרים, ימצא  שאצלנו יש היצע מגוון של מגשי אירוח חלביים. תפריט אירוח חלבי מתאים מאוד לאירועים קטנים ואירועים הנערכים בשעות הבוקר. תפרט אירוח חלבי משאיר את כל האורחים רעננים ונמרצים וכמובן מרוצים.

כאשר מחפשים קייטרינג לעסקים אתם בעצם מחפשים סוג של חבילה הכוללת הכול; המטרה היא לקיים את האירוע במינימום התעסקות והתארגנות הגוזלת את משאבי העסק. קייטרינג  לעסקים של מתוקה פשוט סוגר לכם את כל הפינות והצוות המארגן מטעם העסק לא צריך להקדיש הרבה זמן להכנות וארגון – מתוקה מספקים את כל הפתרונות.

סיגלית, נציגה של חברה גדולה בתחום הייבוא המארגנת תערוכות מוצרים עונתיות ללקוחותיה מספרת: “פעמיים בשנה אנו עורכים תערוכה לצורך קידום מכירות. אני יודעת בוודאות שהאוכל הטוב הוא מה שמושך את האנשים לתערוכה. שכרנו את שירותי הקייטרינג של מתוקה אשר הכינו לנו תפריט אירוח חלבי. האורחים נהנו ואנו סגרנו עסקאות. לא רק שהיה טעים מאוד, היה גם נעים מאוד לראות את מגשי האירוח היפים שהביאו שלפעמים גנבו את ההצגה “.

המוצרים לחג השבועות זמינים לרכישה החל מ – 5.5 ועד 19.5
תוכן לפופ אפ