קייטרינג כשר | פינגר פוד | הרמת כוסית

FLOWER FINAL
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL

עבור רבים מאתנו  הארוחה היא רק תירוץ לקינוח המוגש בסיומה.
קינוח מותיר טעם טוב בפה, הוא נותן לנו זריקת מרץ והוא מהווה אמצעי להאריך את משך ההתכנסות סביב השולחן וליהנות מעוד כמה שיחות חולין עם בני המשפחה, חברים במשרד או עם החברים החולקים אתנו את השולחן. הגשת קינוחים היא חלק בלתי נפרד מחווית האירוח. בכל קייטרינג כשר תוכלו למצוא קינוחים, אנחנו במתוקה פשוט עושים אותם טוב יותר.

פינגר פוד להרמת כוסית

הרמת כוסית
מתוקה מציעה לכם פינוקי פינגר פוד מתוק ומלוח, שקשה להפסיק לאכול מהם. שלא תגידו שלא הזהרנו אתכם מראש!!
לאחרונה פשט בישראל טרנד האוכל הקטן שקונה לו עוד ועוד אוהדים. הם שמאסו באוכל הגדול, שיוצר תחושת עומס עצומה וכובד, והמעדיפים את המזון שלהם הרבה יותר קטן. הגשת פינגר פוד מתוק היא, אם כן, דרך להזרים שיק אופנתי לאירוע שלכם, להרשים את המוזמנים וליצור בו אווירה  עדכנית ומדליקה. הרמת כוסית, אירוע לעובדים, חגיגת יומולדת משפחתית- לא משנה באיזה אירוע מדובר, פינגר פוד של מתוקה תמיד יהיה אטרקציה עבור המוזמנים.

פינגר פוד

אצלנו תוכלו למצוא מנות פינגר פוד טעימות ויצירתיות שתמיד מתחדשות. בין המנות שלנו תוכלו למצוא מגשי אירוח שונים הכוללים כריכונים, בישקוטי גבינות, לביבות תפוחי אדמה ובטטה ועוד. או אם תרצו לעשות הרמת כוסית מתוקה תוכלו להזמין מגשי טארטלטים מגוונים, טעימים, מתוקים וצבעוניים.

קייטרינג כשר למהדרין

הכשרות ברשת היא כשרות מהדרין, לבית העסק מתוקה מזון ואירוח

תוקף התעודה עברי – ג’ ניסן התשע”ט עד כ”ט אלול התשע”ט
תוקף התעודה לועזי – 8.4.2019 עד 29.09.2019
“שם המשגיח: משה סופר, טלפון המשגיח: 052-6504119
“שם המפקח: רבי שלום סאסי, טלפון המפקח: 050-3323802
הערות המוצרים: בדץ בית יוסף. הרב לנדא. העדה החרדית. חתם סופר פת.
תמונה מתוך דף מתוקה | פינגר פוד | הרמת כוסית - מתוקה

אנו מגישים מנות קייטרינג כשר מכל הסוגים המתאימים מאוד לאירוח והרמת כוסית מתוקה. המנות הכשרות שלנו כוללות מתוקים מיוחדים ויוצאי דופן כמו כדורי טירמיסו, פרליני שוקולד ואפילו באנים שווארמה.

רוצים לשמוע מהי התרשמות לקוחותינו ממנות פינגר פוד שלנו? קראו מה מספר יניב מרעננה:

“ארגנתי הרמת כוסית במשרד כדי לחגוג את יום ההולדת שלי, וחיפשתי קייטרינג כשר מהדרין. דרך המלצה של חברים הגעתי לאתר מתוקה, והזמנתי את מנות פינגר פוד, כי רציתי כיבוד קליל ומרשים. הזמנתי מספר מגשים, והם חוסלו באותה המהירות שבה הקלקתי על העכבר כדי לרכוש אותם. הקינוחים הקטנים של מתוקה, מיותר לציין, הותירו את כל אנשי המשרד שעושים דיאטה די מתוסכלים, כי הם לא הצליחו לעמוד בפיתוי”.

המוצרים לחג השבועות זמינים לרכישה החל מ – 5.5 ועד 19.5
תוכן לפופ אפ