קייטרינג בטבע | קייטרינג בפתח תקווה כשר | קייטרינג חלבי אשדוד | קייטרינג חלבי בחיפה

FLOWER FINAL
FLOWER FINAL
FLOWER FINAL

אין כמו לעשות אירועים בטבע, במיוחד כאשר מזג האוויר מחייך אלינו ולא חם או קר מידי. אנשים רבים עורכים אירועים בטבע ובמקומות ציבוריים המספקים אווירה נינוחה ונעימה יותר מאשר אולמות האירועים הסגורים. קייטרינג בטבע יכול להיות עבור אירועים משפחתיים אותם בחרתם לקיים בפארקים הציבוריים; מסיבות שונות אשר מקיימים על חוף הים או במקומות מעניינים; הכול מאירועים פרטיים ועד אירועי חברה.

קייטרינג מתוקה – מושלם לאירועים בחוץ

שירותי הקייטרינג של מתוקה נותנים ללקוחות פתרון מלא. אנו מציעים מגשי אירוח מכל הסוגים המתאימים מאוד למי שמחפש קייטרינג בטבע. הכול מגיע מוכן ומסודר ואתם רק צריכים לאכול. צורת ההגשה הזו מאפשרת לכולם לאכול בקלות מבלי להסתבך בלוגיסטיקה כבדה של צלחות וציוד הגשה. אנו שומרים על הכול פשוט אך יחד עם זאת גם מושלם ונהדר.

אם אתם עורכים אירוע במקום פתוח תצטרכו שירותי קייטרינג בטבע בשביל להציע משהו לכבד את האורחים. כאשר עורכים אירועים בטבע קל יותר להסתפק בכיבוד קל, זה חוסך את הוצאות לוגיסטיקה רבות. קייטרינג מתוקה מתמחה בקייטרינג בטבע המבוסס על מגשי אירוח מהודרים ועמוסי כל טוב לפי הבחירה האישית של מזמיני האירוע.

אנו מציעים שירותי קייטרינג באזורים שונים: קייטרינג בפתח תקווה כשר, קייטרינג חלבי אשדוד וקייטרינג חלבי בחיפה.

חיפשתי קייטרינג בפתח תקווה כשר

אנו בקייטרינג מתוקה מציעים ללקוחותינו אוכל ברמה גבוהה תוך כדי הקפדה על כשרות. קייטרינג מתוקה מחזיק בתעודת כשרות מטעם הרבנות הראשית בחולון ומקיימים הפרדה מוחלטת בין שירותי הקייטרינג הבשרי לקייטרינג החלבי. אם אתם מחפשים קייטרינג לאירוע בפתח תקווה כשר ואיכותי, אנחנו מגיעים גם לשם.

למרות שאנו במתוקה מציעים גם שירותי קייטרינג בשרי המגיע בדרך כלל בטורטיות או בכריכונים, אנו ידועים בזכות הקייטרינג החלבי הנפלא והעשיר שלנו – ממגשי ירקות ופירות ועד לחטיפים מלוחים ומתוקים, לחמים טריים, עוגות ופאי או כל בקשה מיוחדת, אנו כאן בשביל לספק את השירות.

שרה מפתח תקווה מספרת “ערכנו טקס מסיבת בר מצווה לבני אור, וחיפשנו קייטרינג בפתח תקווה כשר שיכין עבורנו מנות קלות לחלק לחברים שהתלוו אלינו. קייטרינג מתוקה סיפקו לנו מגשי אירוח עם כריכים מעולים שפשוט נחטפו על ידי האורחים. באמת תודה מכל הלב!”

המוצרים לחג השבועות זמינים לרכישה החל מ – 5.5 ועד 19.5
תוכן לפופ אפ