קייטרינג לאירועים
קייטרינג לאירועים

מתוקה ROOMSERVICE
(כשר בהשגחת רבנות חולון)

מחלקת הקייטרינג במתוקה הוקמה במטרה לתת פתרונות של הגשה, ציוד ותפעול אירוע, מזיגה של משקאות והכנת קפה לאורחים. פתרונות שמתאימים לכל חלל - בין אם אולם, בית פרטי או דירת מגורים. בנוסף לתפריט מגשי האירוח שלנו, נוכל להתאים לכם תפריט אישי כראות עינכם וכזה שיתאים לתקציב שלכם.

במטבח המשלב את תרבות האוכל העכשווית עם עולמות המערב והמזרח הצלחנו ליצור מתכון מנצח המגיש לכם מאפים טריים, ירקות פריכים, כריכים במילויים מפתיעים וקינוחים מפנקים.

כל זאת ועוד אנו מביאים אתנו לכל אירוע, הרמת כוסית, ימי עיון, ישיבות במשרד, השקה, חתונה, בר מצווה, או בריתה... הכל אפשרי.

תמיד בפרטים הקטנים : המוטו שלנו הוא הקפדה. הקפדה בכל שלבי הייצור, החל מבחירת חומרי הגלם , עיצוב המוצרים, שילוב הטעמים, ועד למגש בו יוגש הכיבוד שלכם.

יצירה: מבחר מנות קוקטייל המעוצבות בעבודת יד על ידי השף וצוות המטבח יבטיחו לכם חוויה קולינארית מפנקת.

האוכל: התפריט שלנו מאפשר לכם גמישות, יצירתיות והשתתפות בבחירת המוצרים שיוגשו באירוע שלכם, תוך שקיפות מלאה והתייעצות עם צוות המכירות. תוכלו לבנות תפריט ייחודי לאירוע שלכם, כזה המשלב טעמים מובחרים לצד אסתטיקה בהגשה .

מקצועיות : מהשיחה הראשונה ועד לרגע כיבוי האורות, סוכנות המכירה וצוות ההפקה ילוו אתכם שלב אחר שלב החל בבחירת התפריט, התאמת הציוד והכלים, העיצוב, בר המשקאות, בר הקפה וכו'. כל זאת ועוד יוגשו לכם על ידי אנשי הצוות המקצועיים והאדיבים שלנו.

אמינות : כחלק בלתי נפרד מהשירות שלנו, חשוב לנו שתהיו רגועים.. אנחנו תמיד נגיע בזמן וניתן לכם את השקט להיות עם האורחים שלכם בידיעה שהכל קורה כפי שתוכנן.
נתראה בשמחות.
שלכם,
צוות מתוקה ROOMSERVICE


 


 

 
Created by RightClick